Här är vi som jobbar på Norabostäder

Anna Willgård

Ekonomichef

Tel: 0587-813 17
anna.willgard@norabostader.se

Carina Royson

Bostadschef/Lokalchef

Tel: 0587-813 21
carina.royson@norabostader.se

Alexander Larsson

Uthyrare
(uthyrning bostäder, boendefrågor, störningar)
Tel: 0587-813 12
alexander.larsson@norabostader.se

Mats "Kalle" Carlsson

Förvaltare
(arbetsledning, projekt)
Tel: 0587-813 25
mats.carlsson@norabostader.se

Kai Poikila

Administratör
(felanmälan, uthyrning p-platser/garage, hallbokningar)
Tel: 0587-813 13
kai.poikila@norabostader.se

Camilla Edvardsson

Ekonomiassistent
(fakturor, hyresavier)
Tel: 0587-813 16
camilla.edvardsson@norabostader.se

Helena Sjöblom

Administratör
(reception, lägenhetsunderhåll)
Tel: 0587-813 10
helena.sjoblom@norabostader.se

Leif Johansson

Fastighetschef

Tel: 0587-813 19
leif.johansson@norabostader.se

Fastighetsskötare

Sköter om våra områden, skottar och sandar, klipper gräs och håller rent.

Magnus Palm
Peter Eriksson
Pontus Folkesson
Annika Sahlberg
Bein Drar Asgedom
Mikael Hageltorn
Matilda Eliasson

Drift/teknik

Arbetar med tekniken i våra fastigheter såsom värme, ventilation, larm.

Jan Knutsson
Mats Folkesson

Reparatörer/snickare

Åtgärdar felanmälan, utför reparationer och snickeriarbeten

Michael Johansson
Michael Östlund
Mats Ramse