Vi på Norabostäder

Nedan presenterar vi vår personal på Norabostäder.

VD/Ledning

Eva med en dator i handen

Eva Henebäck
VD
0587-813 18
eva.heneback@norabostader.se

Anna med en pärm i handen

Anna Willgård
Ekonomichef
0587-813 17
anna.willgard@norabostader.se

Leif med en dator i händerna

Leif Johansson
Fastighetschef
0587-813 19
leif.johansson@norabostader.se

Carina med en dator

Carina Royson
Bostad/Lokalchef
0587-813 21
carina.royson@norabostader.se

Mats med kartor i händerna

Mats "Kalle" Carlsson
Förvaltare
0587-813 25
mats.carlsson@norabostader.se

Marknad, Uthyrning och Ekonomi

Alexander med telefon och broschyr

Alexander Larsson
Uthyrare/Bovärd
0587-813 12
alexander.larsson@norabostader.se

Helena med en nyckelknippa

Helena Sjöblom
Receptionist
0587-813 11
helena.sjoblom@norabostader.se

Kai med en dator i knät

Kai Poikala
Administratör/Felanmälan
0587-813 13
kai.poikala@norabostader.se

Camilla med papper i handen

Camilla Edvardsson
Ekonomiassistent
0587-813 16
camilla.edvardsson@norabostader.se

Drift och Teknik

Jan med ett verktyg i handen

Jan Knutsson
Drift/Teknik
0587-813 14
jan.knutsson@norabostader.se

Mats med verktyg i handen

Mats Folkesson
Drift/Teknik
0587-813 20
mats.folkesson@norabostader.se

Jonathan Gustafsson
Drift/Teknik

jonathan.gustafsson@norabostader

Reparatör och Snickare

Michael med verktygsväska på över axeln

Michael Johansson
Reparatör
0587-813 28
michael.johansson@norabostader.se

Michael med hammare i handen och spik i munnen

Michael Östlund
Reparatör/Snickare
0587-813 23
michael.ostlund@norabostader.se

Mats med verktyg i handen

Mats Ramse
Reparatör
0587-813 24
mats.ramse@norabostader.se

Fastighetsskötare

Magnus med en kratta och en blomma

Magnus Palm
Arbetsledare/Fastighetsskötare
0587-813 27
magnus.palm@norabostader.se

Matilda med böcker och en blomma i händerna

Mathilda Eliasson
Fastighetsskötare/Trädgårdsansvarig
mathilda.eliasson@norabostader.se

Pontus med skruvmejsel och tumstock i händerna

Pontus Folkesson
Fastighetsskötare/Reparatör
0587-813 29
pontus.folkesson@norabostader.se

Annika med en spade på axeln

Annika Sahlberg
Fastighetsskötare

Mikael med en spade i handen

Mikael Hageltorn
Fastighetskötare

Peter med en kratta i handen

Peter Eriksson
Fastighetskötare